E-OKUL ŞİFRE DEĞİŞTİRME

E-OKUL ŞİFRE DEĞİŞTİRME

E-Okul sisteminden velilerin yanında yönetici bilgi sistemi ile birlikte öğretmen ve okul yöneticileri de yararlanmaktadır. Öğretmen ve yöneticiler öğrencilerin sınav ve karne notlarını girmek için ya da nakil veya kayıt işlemleri için E-Okul uygulamasından yararlanabilmektedir.

E-Okul yönetici bilgi sisteminden ise öğretmen ve okul yöneticilerine bir şifre verilmektedir. Sizde E-Okul yönetici bilgi sisteminden yararlanıyor ve herhangi bir sebeple şifrenizi unutmuşsanız E-Okul şifre değiştirme yolu size yardımcı olacaktır. E Okul şifre değiştirme hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümde yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Şifrenizi herhangi bir sebeple unutmuş, şifreniz kırılmış ya da bir başkasının eline geçmiş olabilir böyle bir durumla karşılaştığınız zaman E-Okul şifre değiştirme uygulamasından yararlanabilirsiniz.

E-Okul Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

E-Okul şifrenizi herhangi bir sebeple değiştirmek istediğiniz zaman size SMS ya da E-Mail yoluyla yeni bir şifre gelmemektedir. E-Okul şifrenizi unuttuğunuz zaman değişim için çalışmakta olduğunuz okul yönetimine başvurmanız gerekmektedir. Okul yönetimi size yeni bir şifre tahsis edecek ve artık sisteme bu şifre ile giriş yapabileceksiniz.

E-Okul Yönetici Bilgi Sistemine Giriş İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz


− 4 = üç