E-OKUL MEB GİRİŞİ

E-OKUL MEB GİRİŞİ

E-Okul sistemi hem veliler için hem de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan öğretmen ve yöneticilerin kullandığı bir sistemdir. Sistem ile artık veliler öğrencilerini yakından takip edebilmekte ve öğrenciler hakkında devamsızlık, karne notları, sınav notları ve sınav tarihleri hakkında bilgi sahibi olabilmekteler. E-Okul MEB girişi ile E-Okul veli bilgilendirme sisteminden yararlanabilir ve yukarıda yazan bilgilere ulaşabilirsiniz. E-Okul sistemi diğer bir yandan da yönetici ve öğretmenlere hizmet etmektedir. Öğretmenler sınav notları gibi bilgileri yöneticiler ise nakil gibi birçok işlemi yerine getirebilirler. Yöneticiler ise E Okul MEB girişi ile yönetici bilgi sisteminden ulaşabilirsiniz.

E-Okul MEB Girişi İle E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemini Kullanma

E-Okul MEB girişi ile E-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmak için ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada üst kısımda yer alan bölüme ilk olarak resimdeki rakamları girmelisiniz. Daha sonra ise öğrencinin TC kimlik numarasını ve yine öğrencinin okul numarasını girerek sorgulama işlemini yerine getirebilirsiniz.

E-Okul MEB Girişi İle Yönetici Bilgilendirme Sistemini Kullanma

E-Okul yönetici bilgilendirme sistemine giriş yapmak için ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra son olarak resimdeki rakamları da ilgili alana giriniz. Bu işlemlerden sonra E-Okul yönetim bilgi sistemine giriş yapmış olursunuz.

E-Okul MEB Girişi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz


sekiz − = 5