E-OKUL LİSE

E-OKUL LİSE

E-Okul uygulaması ile birlikte artık hem veliler öğrencilerini kolay bir şekilde takip edebilecek hem de okul yönetici işlemlerini kısa bir süre kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde yerine getirebilecektir. E-Okul uygulamasının bünyesinde yer alan veli bilgilendirme sistemi ile birlikte artık sizde öğrenciniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine E-Okul bünyesinde yer alan yönetim bilgi sistemi ile okul yöneticileri de öğrenciler hakkında her türlü bilgiyi sisteme girebilmektedir. Biz bu yazıda sizlere E-Okul lise uygulaması hakkında bilgi vereceğiz.

E-Okul Lise Uygulamasına Giriş Nasıl Yapılır?

E-Okul lise uygulaması ile birlikte artık sizde velisi olduğunuz öğrencinin karne notları, devamsızlık durumu, proje ödevleri gibi birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde E Okul lise uygulamasından yararlanmak istiyorsanız ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada öğrencinin TC kimlik numarasını, öğrencinin okul numarasını ve resimdeki rakamları ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri ilgili alana girdikten sonra artık sizde öğrenci hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yine aşağıda yer alan linke tıkladığınız zaman açılacak olan sayfada yönetim bilgi sistemine kullanıcı adı, şifre ile giriş yaparak öğrencinin nakil, kayıt gibi işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

E-Okul Lise İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz


3 + sekiz =