E-OKUL LİSE OYUNLARI

E-OKUL LİSE OYUNLARI

İnternet kullanımının artması ile birlikte artık online olarak oynanan oyunlarda da artış meydana gelmektedir. Bu artış ile birlikte çocuklarımız için tehlikeli olabilecek birçok oyun yer almaktadır. İşte tam bu noktada Milli Eğitim Bakanlığı E-Okul lise oyunları uygulaması ile birlikte internet ortamında yer alan sanal oyunlardan güvenli olanları belirleyip bu oyunları çocuğunuza oynatabilirsiniz.. Böylelikle artık öğrenciler sanal ortamda yer alan güvenli oyunları okullarda E Okul lise oyunları uygulaması ile birlikte oynayabilmektedir.

E-Okul Lise Oyunlarına Nasıl Giriş Yapılır?

EOkul lise oyunları uygulaması ile birlikte artık sizde E-Okul sisteminin size sunmuş olduğu imkanlar ile birçok sanal oyunu oynayabilirsiniz. E-Okul oyunları uygulamasına Milli Eğitim Bakanlığı resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sizde E-Okul oyunları uygulamasından yararlanarak çocuklarınızın güvenli ve bir o kadarda yararlı olan sanal oyunlardan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

E-Okul oyunları için yazımızın sonundaki linke tıklayınız. Açılan sayfada okulunuzun adını yazınız. Okulda kayıtlı olan eğitici oyunlara okulunuzun MEB sitesinden ulaşabilirsiniz.

E-Okul Lise Oyunları İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz


3 × = yirmi yedi