E-OKUL LİSE GİRİŞ

E-OKUL LİSE GİRİŞ

E-Okul lise giriş sistemi ile birlikte lise seviyesinde okuyan öğrenciler ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Konu ile ilgili işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde velisi olduğunuz öğrenciniz hakkında daha detaylı bilgilere erişebiliriz. E-Okul lise öğrenci giriş uygulaması ile velisi olduğunuz öğrenci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde E-Okul lise veli giriş uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilir ve gerekli duyduğunuz işlemleri yerine getirebilirsiniz.

E-Okul Lise Giriş Nasıl Yapılır?

E-Okul lise veli giriş sistemi üzerinde size sunulan imkanlara yazımızın devamındaki linkten kolaylıkla erişebilirsiniz. Linke tıkladığınızda ise sizden resimdeki karakterlerin girilmesi istenir. Güvenliğiniz için doğru bir şekilde giriniz. Sonrasında ise adına giriş yapılacak öğrencinin T.C. kimlik numarasını belirtilen alanlara eksiksiz olarak girilmesi gerekir. Son olarak ise yine bilgi sahibi olmak istediğiniz öğrencinin okul numarasını ilgili alana girerek giriş butonuna basınız. Bu şekilde sisteme giriş yapabilirsiniz. Böylelikle sizde E-Okul lise öğrenci giriş uygulamasından yararlanabilirsiniz.

E-Okul Lise Girişi İçin TIKLAYINIZ!

E-Okul Lise Yönetici Giriş Sistemi

E-Okul lise yönetici giriş sistemi için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfaya ilk olarak kullanıcı adınızı daha sonra ise şifrenizi giriniz. Bu işlemden sonra güvenlik kodu alanına kutucukta bulunan harf ve rakamları giriniz. Daha sonra giriş butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

E-Okul Lise Yönetici Sistemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Okul Lise Giriş Sonuçları

E-Okul sistemi üzerinden lise giriş sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazının sonunda verdiğimiz linke tıklamaktır. Linke tıkladığınızda açılan sayfadan T.C. kimlik numaranız ve doğum tarihiniz ile sisteme giriş yaparak lise giriş sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

E-Okul Lise Giriş Sonuçları İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz


− sekiz = 1