E-OKUL KARNE ÖĞRENME

E-OKUL KARNE ÖĞRENME

E-Okul uygulaması ile birlikte artık birçok işlemi sanal ortamdan online olarak yerine getirme imkanına sahipsiniz. Özellikle veliler E-Okul sisteminin gelişmesi ile birlikte öğrencileri artık daha yakından takip edebilmekte ve öğrencilerin devamsızlık, karne notları, sınav sonuçları ve sınav tarihleri ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilmektedir. E-Okul sisteminin bunların yanında sağladığı faydalardan birisi de E-Okul karne öğrenme uygulamasıdır. E Okul karne öğrenme uygulaması ile birlikte artık sizde karne notunuzu hesaplayabilir ve karne notunuzun takdir ya da teşekkür belgesi almaya yetip yetmediğini öğrenebilirsiniz.

E-Okul Karne Öğrenme Nasıl Olur?

EOkul karne öğrenme uygulamasından yararlanabilmek için birkaç bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Bu bilgiler ise şu şekildedir;

  • İlk olarak dersin kaç saat olduğunu bilmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra dersin haftalık kaç saat alındığını bilmeniz gerekmektedir.
  • Son olarak ise dersten almış olduğunuz notu bilmeniz gerekmektedir.

Tüm bu bilgileri yazının sonunda yer alan linke tıklayıp açılacak olan sayfada indirdiğiniz uygulamada ilgili alanlara girdikten sonra sizde karne notunuzu öğrenebilir ve herhangi bir belgeyi almaya hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.

E-Okul Karne Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz


× iki = 16