E-OKUL İLKÖĞRETİM KAYITLARI

E-OKUL İLKÖĞRETİM KAYITLARI

Çocuklar hızlı büyümekte ve bir bakmışsınız ki çocuğunuzun okul çağı gelmiş ve ilköğretim kayıtları yapılması gerekmektedir. Sizde çocuğunuz için ilköğretim kurumlarına kayıt yaptırmış ve kayıt sonuçlarını merak ediyorsanız E-Okul ilköğretim kayıtları uygulamasından yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu bölümde E Okul ilköğretim kayıtları hakkında bilgi vereceğiz. Sizde E Okul ilköğretim kayıtları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları izleyiniz.

E-Okul İlköğretim Kayıtları Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Okul ilköğretim kayıtları işlemlerinde öncelikle sisteme ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Sistemde bulunmak için öncelikle giriş yapmanız gerekir. Giriş işlemlerinde ise yine sizden bazı bilgiler istenecek olup bu bilgiler;

  • Öncelikle güvenliğiniz için giriş kodu yazan kısımda gördüğünüz karakterleri belirtilen alanlara giriniz.
  • İlköğretim kayıt sonuçlarının bilgilerine erişebilmek için bu adımdan sonra sizden istenen T.C. kimlik numaranızı doğru bir şekilde girmenizdir. Bu bilgiyi de yine orada bulunan kutucuğa yazınız.

Gerekli adımları yaparak istenen bilgileri ilgili alanlara girdikten sonra artık sizde EOkul ilköğretim kayıtları hakkında bilgi sahibi olabilir ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz.

E-Okul İlköğretim Kayıtları Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz


beş × = 25