E-OKUL GİRİŞ

E-OKUL GİRİŞ

Gelişen teknoloji ile birlikte artık birçok işlem için sanal ortamdan online olarak giriş yapabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde E-Okul veli bilgilendirme sistemi ile birlikte velisi olduğunuz öğrenci hakkında bilgi sahibi olabilir ve öğrenciyi takip edebilirsiniz. Ayrıca E-Okul yönetim bilgi sistemi ile birlikte ise öğrencilerin okul ile ilgili durumları hakkında her türlü bilgiyi kayıt edebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için ise E-Okul giriş işlemini yerine getirmeniz gerekmektedir. E-Okul girişin nasıl yapılacağı hakkında ise gerekli bilgiye bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Giriş Nasıl Yapılır?

E-Okul sisteminden veli bilgilendirme sistemine giriş yaparak velisi olduğunuz öğrenci hakkında devamsızlık, not durumu, proje ödevlerinden aldığı notlar ve karne bilgisi gibi birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunlar için E-Okul veli bilgilendirme sistemine altta yer alan link yardımı ile E-Okul giriş yapmalısınız.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Giriş İçin TIKLAYINIZ!

E-Okul Yönetim Bilgi Sistemine Giriş Nasıl Yapılır?

Eğer okulda yönetici ile görevli iseniz ve öğrenciler nakil, kayıt ve devamsızlık bilgileri hakkında işlem yapmak istiyorsanız E-Okul yönetim bilgi sistemi uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bu uygulamadan yararlanmak için aşağıda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise istenilen bilgileri girerek E-Okul giriş sisteminden gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

E-Okul Yönetim Bilgi Sistemine Giriş İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz


9 × beş =