E-OKUL GİRİŞ SİSTEMİ

E-OKUL GİRİŞ SİSTEMİ

E-Okul sisteminin gelişmesi ile birlikte artık hem veliler olarak hem de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullar da çalışan öğretmen ve yöneticiler olarak sistemin kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

E-Okul Giriş Sisteminden Nasıl Yararlanılır?

Veliler olarak E-Okul giriş sisteminden yararlanmak için ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra artık E Okul giriş sisteminden yararlanabilirsiniz. Bu sistemin adı E-Okul veli bilgilendirme sistemidir. E-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmak için sizden öğrencinin TC kimlik numarası ve okul numarasının yazılması istenecektir. E-Okul veli bilgilendirme sistemi ile birlikte artık öğrencileri daha yakından takip edebilirsiniz. Sistemin sağladığı imkanlar ile öğrencinin devamsızlık, sınav tarihleri, sınav notları, karne notları hakkında bilgi sahibi olabilir ve öğrenciyi daha yakından takip edebilirsiniz.

E-Okul giriş sisteminden faydalanarak E-Okul yönetici bilgilendirme sistemini kullanmak istiyorsanız yine yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak kullanıcı adınızı daha sonra şifrenizi ve son olarak ise resimdeki rakamları ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra artık sizde öğretmenler olarak sınav tarihleri ve sonuçları gibi bir bilgiyi sisteme girebilirsiniz. Yönetici iseniz okul nakil ve kayıt işlemleri gibi birçok işlemi yerine getirebilirsiniz.

E-Okul Giriş Sistemi İçin TIKLAYINIZ! Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz


× 9 = altmış üç