E-OKUL BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

E-OKUL BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

E-Okul uygulamasının gelişmesi ile birlikte artık birçok konu hakkında veli bilgilendirme sistemi ile veliler, yönetici bilgilendirme sistemi ile birlikte ise okullarda çalışan öğretmen ve yöneticiler bilgi sahibi olabiliyor ve işlem yapabiliyor. Biz de sizlere bu yazımızda E-Okul bilgilendirme sistemi hakkında bilgi vereceğiz.

E-Okul Bilgilendirme Sistemine Nasıl Girilir?

Sizde E-Okul bilgilendirme sisteminden yararlanmak istiyorsanız ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada veli bilgilendirme sisteminden yararlanmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan alana bilgi sahibi olmak istediğiniz öğrencinin TC kimlik numarasını, okul numarasını ve resimdeki rakamları giriniz. Daha sonra sisteme girerek öğrencinin devamsızlık, karne notu ve sınav sonuçları hakkında birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer yönetici bilgi sistemine giriş yapmak istiyorsanız yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada alt kısımda yer alan alana kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra son olarak resimdeki rakamları da ilgili alana giriniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra artık sizde öğrencinin nakil işlemlerinden sınav sonuçlarına kadar birçok bilgiyi sisteme girebilirsiniz.

E-Okul Bilgilendirme Sistemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz


× iki = 4